MÖBLER / Bord / Matbord 14077438
nr 1407 7438
Matbord
Med klaff, 1950-tal, teak. Bredd: 132 + 60 cm. Djup: 80 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:08:55
100 kr
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)